1 Plener artystyczny w Toskanii 5-2014

1. Plener artystyczny w Toskanii, 24-31.05.2014

Warsztaty malarskie w Toskanii, w zabytkowej posiadłości rodowej położonej 20 km na zachód od Volterry.  Siedziba rodowa położona jest na wzgórzu (223 m.. n.p.m.), pierwsze wzmianki o posiadłości sięgają 1186r. Zabudowania gospodarcze skupione są wokół majestatycznej willi, która sąsiaduje z charakterystycznym małym zamkiem
i kościołem. Ze wzgórza roztacza się wyjątkowa panorama na dolinę rzeki pośród pięknych wzgórz Toskanii. Droga dojazdowa prowadzi przez zachwycające krajobrazy, winnic, pól uprawnych i gai oliwnych. Przy dobrej pogodzie można stąd dojrzeć Morze Tyrreńskie (20 km).

Posiadłość, oddalona od turystycznego zgiełku, swym gościom zapewnia ciszę, spokój i piękną okolicę oraz przyjazną, gościnną atmosferę. Właściciele dbają o autentyczny i rustykalny, typowo toskański klimat. Jest to idealne miejsce do pracy twórczej, dające wiele inspiracji i natchnienia.
Posiadłość oferuje zakwaterowanie w apartamentach, które zostały urządzone zgodnie z toskańskim, rustykalnym stylem. Wszystkie wyposażono w aneks kuchenny lub oddzielną kuchnię z lodówką i zmywarką, przelewowym ekspresem do kawy, łazienkę oraz sypialnie. W każdej łazience jest suszarka do włosów oraz mydełka i żele pod prysznic.

Zdjęcia posiadłości w Montecatini

 

Zdjęcia z kolacji 

1. Plener artystyczny w Toskanii –  24-31.05.2014 

Wernisaż – 1. Plener artystyczny w Toskanii


 

Apartamenty

Apartament 11

Apartament 12

Apartament 15

Apartament 18

Apartament 19

Apartament 168

 

Basen

 

 

Fienile – duża sala

 

 

Frantoio – sale

 

 

Korty tenisowe