Apartamenty Pienza

W czerwcu 2018 r. zapraszamy na warsztaty malarskie do wyjątkowej willi w Toskanii, miłośników sztuk plastycznych (amatorów i profesjonalistów) oraz osoby towarzyszące.

osiadłość położona jest w południowej części Toskanii, pośród malowniczych wzgórz prowincji Sieny ok. 9 km od PIENZY („miasta idealnego”) i 12 km od MONTEPULCIANO słynące z najlepszych włoskich win – Vino Nobile di Montepulciano. Na jej terenie właściciel produkuje czerwone wino, ekologiczną oliwę z oliwek.

Widoki można podziwiać z pięknego ogrodu należącego do posiadłości, w którym mieści się grill, meble ogrodowe i basen 14 m x 7m , głębokość: 120 cm – 240 cm. Podczas prac restauratorskich w willi zachowano oryginalne cegły, podłogi z terakoty, ceramiczny piec opalany drewnem i wyeksponowane belki. Wnętrza odzwierciedlają tradycyjny toskański styl, a każdy apartament wyposażony jest w kominek. W przestronnych pokojach dziennych mieszczą się aneksy kuchenne. W skład obiektu wchodzi tylko pięć apartamentów i jeden niezależny domek.


Idealne miejsce dla każdego artysty i nie tylko.