Zapraszamy do udziału w naszych warsztatach, kochających podróże, artystów amatorów i profesjonalistów w czerwcu 2018r.

Apartamenty Costa Marinella na Sardynii we Włoszech, położone są w pięknej zatoce, w rezydencji wakacyjnej przy plaży. (Marinella znajduje się ok. 15 km. od miasta OLBIA).

Apartamenty z salonem w którym znajduje się podwójna rozkładana sofa, aneks kuchenny, dwuosobowa sypialnia, łazienkę z prysznicem lub wanną i suszarką do włosów, patio lub zadaszony taras. Każdy apartament na zewnątrz posiada stolik z krzesłami.

Wszystkie aneksy kuchenne wyposażone są w lodówkę z małym zamrażalnikiem, palniki gazowe, w pokoju dziennym jest telewizor z anteną satelitarną i sejf. Do dyspozycji jest również parking. Apartament z widokiem na ogród znajduje się na parterze lub na 1. piętrze. (ok. 40 – 50 m2)

Na miejscu, nasz polski opiekun Paweł zapewni dla gości transfer z lotniska w ALGHERO do Apartamentów i w dniu wylotu na lotnisko – koszt 50 Euro od osoby /bus 8 osobowy/.

Paweł dysponuje prywatnym jachtem motorowym Bayliner 2995 oraz skuterem. Do zorganizowania na miejscu: wycieczki jachtem, zwiedzanie wybrzeża, miasteczek i winnic.