Dom wakacyjny z basenem w posiadłości agroturystycznej Matilde

Gospodarstwo położone jest ok. 28 km na południowy wschód od Sieny, usytuowane jest w dolinie pośród malowniczych wzgórz. Dom wakacyjny z basenem oddalony jest około 450 metrów od budynków w których mieszkają właściciele. Właściciele zajmują się uprawą zbóż oraz produkcją wina sangiovese i olivy extra vergine z pierwszego tłoczenia, posiadają 120 hektarów ziemi, z której część zajmują lasy, pola zbóż i słoneczników, winnice oraz oliwki, reszta stanowi rezerwat przyrody, gdzie można zobaczyć między innymi bażanty i sarny. Właściciele hodują także zwierzęta między innymi: osiołki, koniki Pony, cielaki, krowy, kozy, owce, kaczki, gęsi, pawie.

Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają przyrodę oraz długie spacery polnymi ścieżkami.

Apartament nr. 1


Apartament nr. 2


Apartament nr. 3


Apartament nr. 4


Apartament nr. 5

Główna posiadłość Matilde

Gospodarstwo położone jest ok. 28 km na południowy wschód od Sieny, usytuowane jest na jednym ze wzgórz skąd rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama. Posiadłość otaczają pola uprawne, oddalona jest od innych domostw. Posiadłość pochodzi z XVIII w. składa się z trzech budynków zbudowanych z cegły. Właściciele zajmują się uprawą zbóż oraz produkcją wina sangiovese i oleju extravergine, posiadają 120 hektarów ziemi, z której część zajmują lasy, pola zbóż i słoneczników, winnice oraz oliwki, reszta stanowi rezerwat przyrody, gdzie można zobaczyć między innymi bażanty i sarny. Na terenie gospodarstwa hodowane są także zwierzęta między innymi: osiołek, koniki Pony, cielaki, krowy, kozy, owce, kaczki, gęsi, pawie. 

Idealne miejsce dla wszystkich tych, którzy kochają przyrodę oraz długie spacery polnymi ścieżkami.

Na terenie obiektu
– basen (6 m x 12 m, głębokość od 120 cm do 190 cm, czynny zazwyczaj od ok. 5 maja do ok. 20 września)
– parking
– mini plac zabaw dla dzieci (zjeżdżalnia, huśtawka i huśtawka wagowa)
– 4 rowery górskie i 2 rowery dla dzieci, wypożyczenia rowerów – gratis
internet WiFi – ze względu na grube mury internet dostępny tylko na zewnątrz apartamentów
– grill do wspólnego użytku
– pralka do wspólnego użytku

Apartamenty urządzone są w prostym, rustykalnym stylu toskańskim, podłoga wyłożona jest terakotą, sufity belkowane. Każdy z apartamentów posiada tv satelitarną, ogrzewanie regulowane bezpośrednio w apartamencie, piekarnik elektryczny, kuchenkę z 4 palnikami gazowymi, lodówkę, kuchnię w pełni wyposażoną. Na zewnątrz przy apartamencie, do dyspozycji gości miejsce ze stolikiem i krzesłami.